AHL Park AVM

Ahlatcı Holding tarafından 290 milyon TL yatırımla Çorum’da hayata geçirilen, AHL PARK 19 Kasım’da renkli ve coşkulu bir şekilde açılmıştır.

A’da Z’ye her şey burada

  • Toplamda 145 bin m² lik inşaat alanına sahip olan AHL Park; 141 mağazası ve 50.000 m² kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna,1.500 araç kapasiteli otopark alanına kadar birçok ilki Çorum’a getirmiştir. 
  •  Aynı zamanda yarattığı doğrudan ve dolaylı istihdam sayesinde, yaklaşık 1.250 kişiye yeni iş imkânları sağlayarak Çorum için her yönüyle yeni bir ticari potansiyel yaratmıştır.
  • AHL Parkta en gözde ulusal restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı markalar yer alıyor.
  • Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de, H&M, LCW, Koton, Defacto, Flo, Cinemaximum, FunLab, Synergym, Migros, Praktiker gibi sektörün lider markaları bir araya geliyor. Çorum dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan AHL Park’ta, 3.000 m² lik çocuk eğlence merkezi ve 4.800 m² lik spor kompleksi de yer alıyor.