AHL Park AVM

Ahlatcı Holding tarafından 290 milyon TL yatırımla Çorum’da hayata geçirilen, AHL PARK 19 Kasım’da renkli ve coşkulu bir şekilde açılmıştır.

A’da Z’ye her şey burada

  • Toplamda 145 bin m² lik inşaat alanına sahip olan AHL Park; 141 mağazası ve 50.000 m² kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna,1.500 araç kapasiteli otopark alanına kadar birçok ilki Çorum’a getirmiştir. 
  •  Aynı zamanda yarattığı doğrudan ve dolaylı istihdam sayesinde, yaklaşık 1.250 kişiye yeni iş imkânları sağlayarak Çorum için her yönüyle yeni bir ticari potansiyel yaratmıştır.
  • AHL Parkta en gözde ulusal restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı markalar yer alıyor.
  • Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de, LCW, Koton, Defacto, Flo, Cinemaximum, FunLab, Synergym, Migros, Praktiker gibi sektörün lider markaları bir araya geliyor. Çorum dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan AHL Park’ta, 3.000 m² lik çocuk eğlence merkezi ve 4.800 m² lik spor kompleksi de yer alıyor.